Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Húgyuti Fertőzéssel bent...

Húgyuti Fertőzéssel bent foghatnak a korházba? Gyerek vagyok. tünetei?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktak ezzel senkit bennfogni. Kivéve ha eláll a vizelet, mert akkor megkatétereznek, de akkor sem kell bent aludni.
2014. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért attól is függ, hogy az alsó (húgyhólyag) vagy a felső (húgyvezeték, vese) húgyutak érintettek-e a dologban? Ha lázad van, esetleg nagyon elesett állapotban vagy, a vérképed is rossz és a vizeleted nagyon csúnya, akkor előfordulhat, hogy benn tartanak egy ideig. Ha "csak" a húgyhólyag érintett (hétköznapi nevén"felfázás") akkor nem valószínű - kapsz antibiotikumot, sok folyadékot kell innod és néhány napig érdemes melegben lenni.
2014. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mobidick ***** válasza:

Úgy vettem észre, hogy az eddigi hozzászólók a tünetekről nem írtak.

Tehát ha csípő érzésed van vizeléskor, és gyakran 5-10 percenként kell kimenni és kínok-kínjával jön csak pár csepp, sőt ha még véres is, akkor az már urológia után kiált.

Én az első csípő, gyakoribb vizelési inger érzésekor rögtön tőzegáfonyát tartalmazó VALURINÁL tablettát kezdek szedni, ami 1-2 napon belül helyreállítja a rendet. Kérlek vigyázz az egészségedre!

2014. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!