Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában nagyon sápadt...

Mostanában nagyon sápadt vagyok ill. ha felállok gyakran megszédülök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szerintem a sápadtságom összefüggésben lehet azzal, h két hete elkezdtem candida diétázni, vagyis semmi cukor, méz, fehér kenyér...

lehetek azért sápadt, mert szervezetem még nem állt át arra,h kevesebb energiát kap?


2010. febr. 1. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:
egy 21 éves lány
2010. febr. 1. 18:07
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert leesett a vércukorszinted....velem is ez van...és is 21 vagyok, sápadt, beesett szemű és szédülök elég gyakran :(

cukros víz....a legjobb a szőlőcukor..én is azt iszok :)

2010. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors megerősítést!

az a baj,h a diéta miatt most nem fogyaszthatok cukrot.

mit tudok csinálni?

2010. febr. 1. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:

nem baj ha nem ehetsz cukrot, mert én már 4 éve nem eszek semmi cukrot és mégis élek. :)


A megoldás: megfelelő táplálkozás és sport. Hogy mi a megfelelő azt a body.builder.hu oldal alapismereteiből elolvashatod.

2010. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséget!
2010. febr. 6. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy kicsit vérszegény? Amire rátett egy lapáttal a diétád... Lehet, hogy megérne egy kis utánajárást.
2010. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha vérszegény vagyok mi a teendő?
2010. febr. 8. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj, az ilyen vérzsegénység meg hasonló komolyabb problémák esélye összesen kb 1% ahhoz képest, h a nem megfelelő táplálkozás és a sport hiánya miatt van. Ha már ezek rendben vannak, és csinálod is rendesen mondjuk 2 hónapja, és utána még mindig szédülgetsz, akkor elmész a háziorvoshoz és kivizsgáltatod magad. De mondom, szinte biztos nem emiatt van.
2010. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!