Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj jóformán az egész...

Miért fáj jóformán az egész mellkasom?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve, gyomorégésben szenvedek, mivel tél van elég sokat ülök egy helyben, kevesebbet mozgok, és néha begörnyedve ülök.Az egész 1,5 hónapja kezdődött, amikor elkezdett egyik másik oldalam szúrni, mivel dohányzom gondoltam azé van, de levegő vételre "nem reagál" feltételezem a helytelen ülés miatt a bordáim közé szorult ideg az oka, nem tartott sokáig a fájdalom mozgásra viszont érzékeny volt.Aztán 1 hónapja gyakran a mellkasom környékén a szegycsont körüli résznél és az alatt fáj, nagyon enyhe de érezhető és idegesítő egységes fájdalom mely sem mozgásra sem levegővételre nem változik, tehát arra gyanakszom hogy ez is a gyomorégés miatt van.És ritkábban de szokott a vese tájékon is fájni, de ez olyan érzés mintha hideg lenne, kihűlt ilyen hideg érzés nem szúr de kellemetlen.Nem tudom hogy mi lehet lehet hogy a gyomoégés miatt van orvosnál még nem voltam vele, nem mindíg fáj.
2010. febr. 2. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor most eljött az ideje, hogy be lábujjhegyezzél a rendelőbe, és mond el ezeket a panaszokat. Lehet refluxod van, ami nyomhatja a rekeszizmodat is és átsugárzik a vesetájékodra. A reflux gyomorsavtúltengést jelent.
2010. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!