Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt jól elrontottam? Hasmenés,...

Ezt jól elrontottam? Hasmenés, hányinger.

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta hasmenésem van, fáj a gyomrom, hányingerem van. Egy fél szelet zsömle volt a napi ételmennyiségem, többet nem bírtam enni. Délutánra picit jobban lettem, folyadékpótlás az volt bőven. Estére nagyon éhes lettem, kezdtem örülni, hogy ismét megjött az étvágyam, függetlenül attól, hogy a gyomrom fájt. Megettem 3 db virslit, mustárral majonézzel, és éjszaka arra keltem, hogy végem van. Négyszer voltam wc-én, nem sok kellett hogy hányjak, remegtem, izzadtam. Nem kellett volna estére ezt ennem? Hogyan orvosoljam, maradjak a pirítósnál? Ünnepek előtt nehéz lesz...:(
2014. dec. 23. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp diétázz pàr napig.
2014. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki benyaltál egy hányós, hasmenéses vírust.

És ha nem akarok az egész ünnepet a wc-n tölteni, akkor muszáj lesz diétáznod! Pirítós, párolt rizs, főtt krumpli, háztartási keksz, ropi. Ezeket tudod ilyenkor fogyasztani, mert ezek könnyűek, könnyen emészthetőek és nem fokozzák a hasmenést. Minden más igen.

Vegyél a patikában probiotikumot, pl. Normaflore-t és 2-3 nap múlva jobb lesz, feltéve, ha tartod magad a diétához. Egyébként még 1 hét múlva is itt fogsz tartani.

2014. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. iszom a normaflore-t, B6 vitamint is vettem be, egyelőre a szilárd étel nem megy, inkább csak a folyadék amit sikerül bevinnem.
2014. dec. 23. 13:10
 4/6 anonim válasza:
Ha már nem hánytál, az félsiker. Szerintem érzed, hogy ehetsz-e, vagy kijön belőled. Pl. az édeset sem kívánja ilyenkor egyáltalán az ember.
2014. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én még ajánlom a pogácsát, az is egyszerű, száraz étel. Most én is azt ettem, mert nekem a fogammal volt gond.
2014. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is nagyon merek enni, ma egy fél szelet pirítóst ettem idáig. reggel óta háromszor voltam wc-én, folyamatosan morog a hasam, mostmár kezdek félni, hogy kórház lesz a vége...
2014. dec. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!