Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S.! Elrontottam a...

S. O. S.! Elrontottam a gyomrom tegnap és még ma is fáj a hasam, mit tehetnék ellene? Már nagyon nem bírom!

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon sok (5-6) savanyú almát ettem, aztán szőlőt és szőlőből készült édességet. Almát máskor is eszek ennyit, nem szokott gondot okozni, a szőlőből készült kutyulmány volt az, ami nem esett túl jól, de akkor még nem fájt semmi. Estére ettem még egy tányér tojáslevest, hogy egy kis sós ízt érezzek végre, és elfelejtsem a szőlős ragacs ízét.

Aztán aludni már alig tudtam, akkor már fájt a gyomrom vagy hasam, nem tudom megállapítani. Meg hányingerem van azóta is. De nem hánytam, nem is fogok, annyira azért nem. Reggel is nagyon leverten ébredtem, és nem múlt el a fájdalom. És még nem ment át rajtam a cucc...

Viszont már éhes vagyok nagyon.


Mit egyek, mit igyak?

Mi az ami nem ront tovább, inkább segít?

Bogyók, gyógyszer szóba nem jöhet, csak kajával szeretnék visszarendeződni. De nem tudom mi lenne jó.


:-(



2012. szept. 7. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kamillatea.
2012. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sassszem ***** válasza:
Probiotikumot szedjél az nagyon hatásos a bélflóráidra.
2016. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sassszem ***** válasza:
floraliv
2018. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!