Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 6 éve zúg a jobb fülem,...

CsAk SziVesen kérdése:

Már 6 éve zúg a jobb fülem, egy disco után amihez már hozzá szoktam, mert csak lefekvéskor hallom néma csendbe, és akkor is halkan. Viszont 3 napja a bal fülembe is hallok halk morze jeleket, de ezt is csak este mikor próbálnék elaludni?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben?

Mert nehezen alszok el mert idegesit.

Voltam már orovsnál egy csomó vizsgáklaton de mindent rendben találtak. azt mondták ha csak este zavar akkor szedjek enyhe alatatót. Mint már fentebb irtam, ezek a zúgások morajok nagyon halkak,és alig hallani őket este de azért néma csenben feleősödnek. napközben egy általán az égatta világon semmit nem tapasztalni belőle. Pedig be is szktam fogni a fülem és akkor sem. A jobb fülemhez már hozzá szoktam úgy hogy nem fekszek arra az oldalamra nem erősödik fel mert ugye ha ráfekszek a fülemre erősebben hallani.. de igy most hogy a bal fülem is csinálja, nem tudom mit tegyek.. mivel nekem csak az alváson kell túlverekednem magam igy könyebb a helyzetem,mint aki éjjjel nappal halja.. mit tnaácsoltok? milyen szert szedjek alvásra? idáig mindig tudtam aludni.. most pár napja nem mert stresszelem magam ha eljönaz éjjel. Lehet ez hogy a bal fülembe azért kezdte el mert cefetül beteg vagyok? lázas náthás még a végtagjaim is fájnak..

Hozzá kell tegyem voltam 6 év után először discoba megint de szigoruan füldugóval amit munkavédelmi szaküzletben vettem.. úgyhogy attól nem lehet.. és azt sem szeretném,ha gyógyszer el tudnék csak aludni..



2014. dec. 26. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne néma csendben akarj aludni. Tegyél fel egy nyugodt, halk, neked tetsző zenét halkan. Arra próbálj meg aludni!
2014. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,de ezt a párom meg nem tolerálná:( már akkor visit ha tv tovább van bekapcsolva.:(
2014. dec. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!