Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet tenni ez ellen?

Lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Ha otthon van a család,nem merek nagy dolgot intézni. Néha egy hétig nem adódik alkalmam egyedül lenni,ilyenkor székrekedésem lesz és rosszul érzem magam. Én nem tudom azt megtenni,hogy bemegyek,kiengedem és kijövök. Nekem percek kellenek. És tudom hogy nem tennék,mégis félek hogy amikor kijövök,elkezdenek piszkálni. Le lehet ezt valahogy küzdeni? Tudom ,hülye kérdés. Viccelődők ,komytalanok hagyjanak légyszíves

2014. dec. 30. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet és kell is.


Szerintem a családot tökre nem érdekli, hogy ki mit csinál a fürdőben. Nekem általában megy egyből, de néha jól esik hosszasabban trónolni és elmélkedni. Hát aztán? A legjobb ötletek a wc-n jönnek. :)


Nyilván az már gáz, ha fél órát ott csücsülsz, a többiek meg már összepisilik magukat az ajtó előtt, de a wc pont arra van, hogy azt a pár percet ott tölti az ember.


Az egészségedet meg komolyan veszélyezteted ezzel. Egyáltalán nem normális. Pszichés problémád van ezzel kapcsolatban, segítséget kéne kérned...

2014. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idegenek előtt még megérteném, de család előtt nem mersz, ez számomra furcsa,gondolom ők is járnak Wc-re. Ezt már szerintem pszichológussal kellene megbeszélned.
2014. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!