Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az izom mennyire tud nyúlni?...

Az izom mennyire tud nyúlni? Ha fiúként folyamatosan nyújtok, jógázom, és olyan gyakorlatokat végzek, ami izmokat nyújt, akkor akár le is fogok tudni menni majd spárgába?

Figyelt kérdés
huszonéves fiu

2015. jan. 1. 13:00
 1/3 A kérdező kommentje:
hahó... vakaki???
2015. jan. 2. 14:39
 2/3 anonim válasza:

Elméletileg mennie kéne majd a spárgának is, de szerintem (persze nem akarok hülyeséget mondani) rengeteg időbe telik. Én jógáztam egy ideig, de mondjuk én nagyon merev vagyok(mármint az izomzatom), szóval nekem sokkal nehezebben mentek ezek a nyújtások és hát fájtak is rendesen. De igen, egy idő után le tud menni az ember spárgába, szerintem erre a jóga a legalkalmasabb. Csak nagyon lassan, fokozatosan csináld!! Nekem is az az álmom, hogy le tudjak menni spárgába, de ahogy magamat elnézem, még olyan 20 év és menni is fog.. :D Pedig egy 50 kilós csaj vagyok. Bár lehet, hogy az nem is számít, nem tudom. Na mindegy, bocsi, hogy nem adtam túl használható választ, remélem, mások is válaszolnak majd. Szia! :)

22/L

2015. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, le. A lényeg, hogy ne legyél türelmetlen és ne kapkodd el. Ha fokozatosan csinálod, akkor napról napra hajlékonyabb leszel. Fél év minimum kell, hogy "edződj" de ez is persze függ sok mindentől. Légy kitartó, lehet hosszú idő lesz, de megvalósítható!:)
2015. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!