Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van hogy a jobb vállamba...

Mitől van hogy a jobb vállamban valami folyamatosan ugrál? Vagy izom vagy nem tudom mi lehet de kezdek megijedni nem jól vagyok.

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 13:28
 1/3 anonim válasza:
Az egy idegszál , nem kell megijedni. Biztos mostanában elég stresszes lehetsz.
2013. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az idegszál nem tud ugrálni, mert nincs benne izom. Az érfalban van, az lehet, vagy a simaizom. Ha jobbkezes vagy nem kibillent hormonállapotban, akkor a pertneredet, korcsoportodat nézd meg, valaki olyat, akit nem tekintesz felmenődnek vagy lemenődnek, traktál-e olyan terhekkel, vagy általánosan leértékeled-e az önértékelésed miatta. Okoz-e számodra olyan veszélyt, amit nem tudsz vállalni. Az ugrálás egy epileptokrízis, akkor jön, amikor megoldottad ezt a konfliktust, megnyugodtál, a konfliktus aktív szakasz idejének fele letelt (ha a konfliktus erőssége az időtartam alatt egyenletes volt). Védd meg magad, értékeld magad, tájékozódj!

http://www.youtube.com/watch?v=ByRGn1gEet4

2013. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
No, azért ennyire nem kell misztifikálni. Csupán egy, a simaizommal összeköttetésben álló ideg okozza.
2013. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!