Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Porszívózás után elindultam a szobám felé, de olyan érzésem volt, mintha nehezedne el a mellkasom, valami nyomná, és hirtelen olyan fáradt voltam, mintha egyhuzamban dolgoztam volna három műszakot végig, ráadásul rettentően melegem lett. Eljutottam a szobáig és ledőltem az ágyra, ekkor már nagyon gyorsan vettem a levegőt, és csak a plafont bámultam, és próbáltam lenyugtatni a szívem, ami kb azt csinálta, hogy: bmmbmmbmmbmm iszonyú gyorsan vert, szó szerint, azt hittem ennyire gyorsan nem is verhet, aztán meg mintha egy dobbanásra megállt volna és teljesen rendben folytatódott, mintha meg sem történt volna.

Előzmények: néha van pánikrohamom, illetve alacsony a vérnyomásom, de ilyen még sosem történt meg.



2015. jan. 2. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is pánikrohamnak tűnik. Ha alacsony a vérnyomásod, akkor igyál több vizet és ha sokszor ismétlődik ez a dolog, akkor menj orvoshoz.
2015. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a pánikrohamaim azok sokkal rosszabbak, de ilyennel még nem találkoztam

a vérnyomásom meg örökletesen alacsony, születésemtől fogva

2015. jan. 3. 10:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!