Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Újév miatt mások is KICSATTANÓ...

Újév miatt mások is KICSATTANÓ formában vannak?

Figyelt kérdés

5.-én volt nekem az első munkanap.


Egyébként mindig nehezen keltem fel, morcos voltam, fájt a nyakam, hátam a sok üléstől. Folyton vert a szivem, éreztem, hogy "gyomoridegem" van, nyakamban is feszültek az erek. Mivel egyedül élek, ezért feszülten, de ugyanakkor tompán kovályogtam a lakásban, hogy minden rendben van e.


Az állásom egy mérnöki munka, de mivel termelésben zajlik ezért sok az ugrálás, ide-oda kapkodva kell mindent megcsinálni, emiatt néha stresszes.


Most viszont tiszta a fejem, nem vagyok nyomott, nem feszül a hasam, a reggel sem egy merő szürkeség.


És nem értem mitől van ez. Egyedüli extra dolog, hogy szilveszterkor bevertem a fejem otthon és elvittek ambulanciára. Elég durva este volt...3 napig lábadoztam otthon miatta (ebből egy összefüggő 40 óráig nem ettem semmit).


Tényleg nem venném rossz néven, ha emiatt csökkent volna a stressz az életemben.


Remélem nem lesz az egy hét múlva, hogy megint nyomott vagyok, feszült és csak vánszorgok. :(


2015. jan. 6. 08:31
 1/3 Andi80018 ***** válasza:
Örülj neki! Hátha tartós marad az állapotod! :-)Nálam ez nincs meg, mivel folyamatos munkarendben melózom, szilveszterkor is. Én akkor vagyok kicsattanó formában, ha folyamatosan tudok edzeni járni, és kialszom magam. Tök mindegy, hányadika van, és milyen idő. :-)
2015. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én nekem az edzésből anno csak a fájdalom volt a profit, semmi közérzet-javulás. Nem nekem találták ki a mozgást meg az erölködést (mert tudod én fiu vagyok és nekem a kondi az nagyságrendekkel több erőkifejtéssel jár, mint a nőknek)
2015. jan. 6. 08:56
 3/3 Andi80018 ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csináltál... :-)

Nem mindenkinek a konditerem a megfelelő sporttevékenység.

2015. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!