Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17 éves vagyok! Kb úgy hetente...

17 éves vagyok! Kb úgy hetente egyszer fáj a fejem! Olyan dél körül mindig és elmúlik hamar! Soha nem rosszabbodik és a fájdalom sem erős! Inkább csak olyan tompa! Lehet ez agydaganat? = (

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy front, vagy a szemeddel van a baj de jobb lenne elmenni először az orvoshoz..
2010. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fenét agydaganat, akkor nem itt gépezgetnél, hanem örülnél, ha nem sírsz a fájdalomtól.

reggelizel rendesen? Napközben a suliban eszel valamit, vagy semmit vagy csak műkajákat? Mennyi folyadékot iszol délelőtt? Alszol rendesen? Mozogsz eleget?

Amúgy meg néha mindenkinek fáj a feje, attól miért kell rögtön agydaganatra gondolni?

2010. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
javitsatok ki ha tevedek...ugy tudom, hogy a daganat az nem faj!
2010. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kijavítalak: fáj. De nem így, hanem nagyon. Azonkívül még hányással is jár, meg még sok mindennel. Dehogy daganat, mindenkinek fáj néha a feje, ilyennel még csak ne is vicceljünk.
2010. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktál olyankor kávét, teát, energiaitalt, colát inni?

Ha az ember picit is hozzászokik a koffeinhez, a szervezete így követelheti másnap. (Pl. hétvégén mindig colát iszol ebédhez és amúgy nem kávézol)

2010. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tévedsz, az agydaganat minden esetben idegeket nyom, az nagyon fáj és nemcsak a végső stádiumban. A legtöbb daganat az elhelyezkedésétől, formájától, a beteg állapotától függően fáj vagy nem fáj, de az agy elég érzékeny ahhoz, hogy nem fájó agydaganatról még nem hallottam. Mégha nagyon korai szakaszban van, akkor sem hetente egyszer fáj pár percig.
2010. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vérnyomásprobléma. Főleg, hogy reggel jelentkezik.

Azt javaslom, menj el a háziorvoshoz és mondd el ezt neki, mert mi itt nem vagyunk orvosok!

És nyugodj meg, kétlem, hogy agydaganat lenne. (A sok hülye kórházsorozat...)

2010. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Doruss ***** válasza:
Jaj istenem agydaganat... sztem semmi gond nincs. Nekem negyedikes korom óta nagyonnagyon gyakran fáj a fejem és néha úgy h sírok is és nem tok gondolkodni mme még az is fáj de még ez se agydaganat. Sztem ne aggódj.
2010. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!