Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete megszédült a fejem...

2 hete megszédült a fejem elég sokáig. Régebben is volt már szédülésem de az nem tartott egész nap. Szerintetek lehet valami komoly pl agydaganat?

Figyelt kérdés
Azóta amióta ez történt azóta bemesélem magamnak hogy valami komoly bajom van, és azóta tiszta ideg vagyok,már máson se jár az agyam csak ezen,azóta is egy kicsit szédülök és úgy érzem nem jó a memóriám pedig mindenki azt mondja jó.Kicsit hányingerem is van.Mindenki azt mondja hogy hipochonder vagyok mert azóta minden tünetet beképzelek.A fejem nem fáj! Nem agydaganat ugye? kérlek válaszoljatok ti mit gondoltok?(egy 19 éves lány)
2011. nov. 8. 15:32
 1/7 anonim válasza:
fúú ne húzz már fel hányszor kérdezed meg???Mindig más vagy egyszer fiú egyszer meg lány........Belinkeljem az összes eddigi kérdésed??? El lett mondva hogy NEM.:D:D
2011. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez ügyben mikor vtál orvosnál?
2011. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a vérnyomásod kéne először mérni? 19 évesen ennyit már tudni kellene.
2011. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az előző kérdésébe 15 volt:)
2011. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

agydaganatnál általában fejfájás a tünet ami folyamatosan tart és egyre erősödik napról napra.


Valószínűbb hogy valami problémád van a halló, egyensúlyozó központban, lehet hogy a szervben. Érdemes lenne ezt orvossal megnézetni. Nyilván a szédülés okozza a hányingeredet.

Nem voltál mostanában valami hangos koncerten? mert egyik bnőmnek pl koncerttől lett ilyen, hasonló problémája.


Az is lehet hogy pl egy gerincvelői ideged sérült meg. Attól is lehet. Nem estél nagyot mostanában?

Mindenképp nézesd meg orvossal..

2011. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én ma regisztráltam elősször,tényleg nem írtam eddig ebbe a forumba, de komolyan!!!!!!

A vérnyomásom 110/70 körül van,az igaz hogy tesi utáni nap jöttek ezek a problémák,lehet attol?

2011. nov. 8. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:

mit csináltatok tesiórán?

volt valami bukfenc vagy akrobatikus mutatvány amivel mondjuk meghúzódhatott a hátad,v. nyakad?

Mert attól is lehet szédülni.

Folyamatosan szédülsz?

Lehet inkább valami húzódésos dolog lesz...

2011. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!