Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki van most kórházban?

Ki van most kórházban?

Figyelt kérdés
Én mindjárt halálra unom itt magam, még kb 10 napom lesz bent (motorbaleset) Van valaki aki ugyanígy dekkol" és már szétunta a fejét? Ha van akkor kort, meddig lesztek bent, esetleg mivel kerültetek be, dobjatok egy szót, lássuk mennyien vagyunk ugyanabban a cipôben! (Vagy otthon kényszerfekvök is játszotok) Na..

2015. jan. 17. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
En november óta fekszem itthol,igaz mar nem csak fekszem,de még márciusig nem dolgozhatok.Elég uncsi..Tudom milyen odabent,8 napig voltam,abból az utolsó 5 napot szobatársak nélkül
2015. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Elsô válaszoló:ne idiótázzál, írtam èn olyat hogy nen örülök hogy élek? Nem, nahát akkor!


Második válaszoló : A nehezén akkor te már majdnem túl vagy,mi volt veled?

2015. jan. 17. 18:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Hétfön megyek haza! ! Vakbél gyulladás volt 26/F

Vigyázz magadra kicsit jobban legközelebb azzal a motorral!!

2015. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Még 1 hetem van bent. Ez az unalom ,ez a csend rosszabb mint a bajom. Én lemezeket ,csavarokat kaptam a bal térdem miatt. Most még meg sem mozdítottam, elképzelésem sincs mikor lesz ebböl bármi használható. 17/F. Te mivel?
2015. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az nagyon keményen hangzik, hosszú lesz, de kitartás!

Nekem borda ,medence töréseim vannak már türhetö. 23 éves vagyok, de lassított felvételben vagyok..tudod mindent észreveszek legalább :) Na pl a kilátás ebböl a szögböl jobb, mint pár centivel arrébb :D

2015. jan. 17. 19:40
 6/16 anonim ***** válasza:

Neked is kitartàs sorstárs!

Néha meg szólj hogy nyissák meg azt az ablakot :D

2015. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
De aranyosak vagytok :) Közben meg... :( Én ügyesen fejreestem tornaórán. Tegnap hánytam ilyenek, ma már semmi bajom. Hétfôn lelépek! !!! Nektek nagyölelés !
2015. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászati nagy műtetem volt.40 éves vagyok.jobbulást Nektek
2015. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Reggel 8ig leszek még kórházban éppen dolgozok :)
2015. jan. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8))

Jobbulást !!! Kitartást!!!

2015. jan. 21. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!