Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az érzelmi világom olyan,...

Az érzelmi világom olyan, mint egy hullámvasút. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Általában: Reggelente mindig hihetetlen fáradtsággal és csak muszájból kelek fel. Délelőtt enyhül ez az állapot, délutánra meg egyenesen motivált vagyok és majd szétrobbanok a boldogságtól. Aztán estefelé megint hatalmas zuhanás, van hogy az öngyilkosság gondolata kerülget.

És ez minden nap. Már nem bírom sokáig, félek, hogy egy rossz pillanatomban rosszat teszek.


2015. jan. 17. 23:08
 1/5 BabyBiii válasza:
A depresszió első jelei, próbálj meg pozitivan gondolkozni és ne avval a gondolattal kellj fel, hogy faj ember egy újjabb szar nap, próbálj ki új dolgokat, beszélgess, ismerkedj, bulizz, legyen valami célod ami motivál és a legfontosabb próbálj ne belezuhanni a depresszióba mert onnan sokkal nehezebb kimásznod.
2015. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szállj fel egy óriás kerékre xD
2015. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. ez még részegecskén sem vicces nem, hogy józanul.
2015. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alapproblámát kell megoldani. Nem tudom hány éves vagy, iskolába jársz-e vagy már dolgozol. A reggeli fásultság szólhat annak, hogy olyan környezetbe mész amit nem szeretsz. Állíts fel célokat magadnak és próbálj olyan hobbit, barátokat keresni amik átsegítenek a hangulatingadozásaidon. Ha ez már régóta tart, menj szakorvoshoz. De amíg belül nem vallod be magadnak mitől érzed magad rosszul addig a probléma meg fog maradni. Ha olyan amin nem tudsz változtatni nincs megoldás csak az, hogy várnod kell, míg megoldódik (vannak ilyen problémák).
2015. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, ez az állapot már több, mint egy éve tart. Amúgy 18 éves vagyok, végzõs. Elég kilátástalannak látszik a jövõm/továbbtanulásom egyelõre, a jegyeim miatt, ezért is félve állítok új célokat. Az osztályomban és máshol is eléggé egyedül érzem magam, egyszerûen nem tudok beilleszkedni, illetve nem vesznek be és én is idegennek érzem õket magamhoz. Voltak már elég komoly csalódásaim, végzõdtek rosszul kapcsolataim, amikben sok bizalmat vetettem, tehát nehezen is bízom meg emberekben.

Régebben voltam pszichológusnál, de azt mondta semmi bajom, meg egész végig tök jelentéktelen dolgokról beszéltünk, nem jutottunk semmire.

Most szeretnék újra elmenni egy másik pszichológushoz, de folyton változik a véleményem, hogy érdemes-e vagy sem.

2015. jan. 20. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!