Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy csak beképzel...

Lehetséges, hogy csak beképzelem, hogy ilyen alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok.kb.165-6 centi magas.Nem tudom pontosan,nem merem megmérni,félek,hogy nem nőttem.Az emberek között mindig törpének érzem magam.Mindig próbálok inlább ülve lenni,hogy ne lássák mások a magasságkülönbséget.Van egy gyerek kb.180 cm magas.Van egy fiú ismerősöm,aki alacsonyabb nálam.Ha ez a két ember egymás mellett ál,nem feltűnő a magasságkülönbség,de ha én állok mellette én eltörpülök mellette.Reggelente mindig odaállok az ajtó mellé és mindig a sírás kerülget,hogy ilyen törpe vagyok egy 210 centis ember mellett.De nem értem.176 centi az átlagmagasság,én csak 10 centivel vagyok alacsonyabb.De akkor hogy lehet,hogy mindenki 1-másfél fejjel magasabb nálam?

2015. jan. 18. 13:25
 1/2 Nikolett0317 válasza:
Meg abban a korban vagy, hogy nohetsz. Nem tudom dohanyzol-e de amiatt lehetsz alacsony. Vagy csak nezz ra a szuleidre az adja majd meg a valasz. Ne masokhoz meregesd magad mert ok nem a te genjeiddel elnek. Ha alacsonyak a szulok akkor elofordulhat hogy te is az maradsz. De ezen ne gorcsolj ennyit ezek a legszebb evek az eletedben. Foglalkozz az alacsonyabb csajokkal, majd elterelik a figyelmed. ;)
2015. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még nőhetsz, főleg ha nincs hormon zavarod. Rengeteg sztár is alacsony pl. Micheal J.Fox is kb ilyen magas, mint Te, Denny De vito kisebb, Thomas Anders kb 167 cm. Nyugi még nőhetsz 24 éves korig. Ha naponta nézegeted azzal nem lesz jobb, csak stresszeled magad. Egyél sok vitamint és sokat legyél jó levegőn, az oxigénhiányos rossz levegő sem kedves a növekedésnek.
2015. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!