Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért dugul el lefekvéskor az...

Miért dugul el lefekvéskor az orrom?

Figyelt kérdés
Egész nap nem vagyok náthás és nincs az orrommal semmi gondom, de pont amikor lefekszem, általában az egyik orrlyukamon nem kapok levegőt. És ez csakis az ágyban fekve, esténként jelentkezik. Mitől van ez? Eléggé rossz így elaludni...
2010. febr. 8. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Párásíts a szobádat jobban!!!Egy kis eukaliptuszt is tehetel a vízbe.
2010. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A házi praktikáknak már utánanéztem, de köszi a választ! Inkább az oka érdekelne!
2010. febr. 8. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet egy enyhe allergia. A padló közelében nagyobb porkoncentráció. Alapos takarítás, jobb esetben a szőnyegek megszüntetése. Laminált padló, parketta, stb. jó megoldás.
2010. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem allergia, akkor orrsövényferdülés is okozhatja.
2010. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy allergia lenne, mert eléggé "durva" porszívónk van, és a matracot is rendszeresen szoktam portalanítani. Az orrsövényferdülés csak este jelentkezik? Napközben nem lennének jelei?
2010. febr. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!