Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bedugult tegnap a fülem, nem...

Bedugult tegnap a fülem, nem használ semmi, mennyi idő alatt dugul ki?

Figyelt kérdés
Sajnos orvoshoz még 2 napig nem tudok elmenni,mert nem vagyok otthon.Ilyenkor mennyi idő alatt jön helyre?Vagy esetleg valami hasznos tanácsot tudtok adni?Próbáltam már az audi sprayt.
2011. jan. 11. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy magától elmúlik, sőt nem is valószínű.

Menj el a fülészetre, ahol majd kimossák.

2011. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetris ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen problémám, amikor hallójárat-gyulladásom volt.

Kezelésekre kellett járnom a fülészetre, és még így is kellett két hét, mire elmúlt.

Gyógyszercsíkot tettek alkalmanként a fülembe, és vattával betömték. Nem érhette víz.

A gégész azt mondta, hogy a fülzsírt nem szabadna eltávolítani teljesen, mert nagyon fontos funkciója van a fül öntisztulásában. Azóta nem is tisztítom ki azokkal a kis pálcikákkal, amiknek vatta van a végén.

Ha víz megy a fülbe, akkor langyosra állított hajszárítóval kell kiszárítani, ezt is az orvos ajánlotta.

2011. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!