Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha 4 hónappal ezelőtt szédülte...

Ha 4 hónappal ezelőtt szédültem (ami inkább olyan fura érzés volt), ami folyamatosan elmúlt teljesen! Akkor lehetett ez agydaganat által okozta "szédülés"? Vagy az nem múlt volna el? Ugyanis elég hipochonder vagyok! 16F

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nemhinném h attól volt... amugy az emberek többsége megszédül néha és ennyi!!!
2010. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha agydaganatod lett volna, vagy lenne, akkor már nem itt írogatnál nekünk, hanem valamelyik kórházból. Ne képzeld be magadnak, tudom milyenek a hipochonderek, nagyon nehéz meggyőzni őket. De te nyugodjál meg szépen, semmi ilyen bajod nincs. A szédülés oka más lehetett, szerintem akkor is beképzeltél magadnak valami betegséget.
2010. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, még mindíg nem sikerült meggyőznünk, hogy nincs agydaganatod??? Hányszor akarod még megkérdezni?
2010. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább pánikbetegség, amit a hipochondria vált ki. Nyugi. Nekem is van, tapasztalt hipochonder vagyok :D Szerintem mozdulj ki, levegőváltozás, barátok, valami új hobbi segít.
2010. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!