Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasmenés egy hete? Mitől lehet?

Hasmenés egy hete? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Decemberben pár napig nagyon rosszul voltam, hasmenés, hányinger. Majd utána elmúlt. Most egy hete ismét előjött, és kezdek aggódni. Nem változtattam az étrendemen, nem ettem semmi újat, vagy romlottat. Soha nem is volt ételallergiám. Napi kétszer megyek wc-re, enni sem nagyon merek, nehogy kijöjjön. Fogytam is 1 kg-ot, aminek nem nagyon örülök, bár nő vagyok:). Már tiszta ideg vagyok. Egész nap morog a gyomrom, eszek valamit és tíz perc múlva már a wc-én ülök. Gondoltam már stresszre is, egy hónap leforgása alatt három haláleset történt a családban, férjem nagyszülei, édesapám. Egész nap ideges vagyok, félek a gyomortükrözéstől, félek a kórháztól, mi van ha be kell feküdnöm. Ennek ellenére orvoshoz még nem mertem elmenni, de azt hiszem kellene... Szerintetek? Gyomorrák, bélrák, ezek járnak az agyamban...:(
2015. jan. 28. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj csak el az orvoshoz, lehet vírusos dolog, vagy gyomor- bélhurut, nem kell egyből rákra gondolni, annak más tünetei is lennének és többet fogynál, bár akkor is fogysz, ha hasmenésed van éa nem eszel.

Nem fognak egyből tükrözni, esetleg vérkép, hasi ultrahang, székletvizsgálat, ez egyik sem fáj. Mielőbb menj el a háziorvoshoz, mert kezelni kell aszerint, hogy mi a bajod.

2015. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!