Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap 13 órát aludtam ma 12...

Tegnap 13 órát aludtam ma 12 órát! Ez nem túl sok? Mitől lehet hogy ennyire alvós vagyok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja naponta 4-5 óra alvás is elég volt és csak úgy pörögtem egész nap meg se éreztem. mostanság meg minimum kell a 10 óra de legtöbbször 10-12 hogy kipihenjem magam! Ezt nem értem mitől lehet. 22 éves vagyok egyébként ha ez fontos!!

2015. jan. 28. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
irigyellek
2015. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 4-5 órás alvás nagyon kevés volt ,és kimerült a szervezeted.Ezért próbál regenerálódni.Szedjél multivitamint,és sétálj a jó levegőn.Sportolj valamit,hogy felpezsdítsd magad,mert ha túl sokat alszol akkor nagyon el hagyod magad és semmihez se lesz kedved.Napi minimum 6 de jobb a 8 órás alvás.Ja és nem éjfélkor kell lefeküdni,ugyanis a legpihentetőbb alvás az éjfél előtti órákban van.Legjobb este 10-kor aludni térni.
2015. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!