Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Tegnap délutántól kb 2...

SOS! Tegnap délutántól kb 2 napi kaját ettem meg estig. Ma reggel nagyon rosszul érzem magam, egész éjjel alig aludtam. Menjek igy suliba?

Figyelt kérdés

Egész éjjel minden órába jártam a wc-t volt mikor hiába, a hasam ugyanúgy tele volt.Nem bírtam aludni,majd életemben először meghánytattam magam.A kaja úgy jött ki hajnali 4kor ahogy este megettem...Azóta nem fáj annyira, de még mindig érzem, fáj a fejem és mintha hányingerem lenne.

Ma két dogát is írunk,ezért szeretnék menni,de nem akarom hogy rosszul legyek.

Ha már kb a kaja nagy része kijött leszek még rosszabbul?


2014. nov. 4. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy látom, ez tegnap volt, jobban vagy, voltál suliban?

Egy kis Normaflor, kefír vagy natúr joghurt, és pár napig kímélő diéta, még akkor is ha jobban érzed magad, hogy az emésztés helyreálljon. Jobbulást!

2014. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Tegnap semmihez nem volt erőm és folyton ment a hasam,de sokat aludtam és mára már jól voltam :)
2014. nov. 5. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!