Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ajánlanátok valami emésztésser...

Ajánlanátok valami emésztésserkentőt? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy szülés óta (1 éve volt, császár), csak kb. 5 naponta tudok wc-re menni. Sok zöldséget és gyümölcsöt, müzlit, kefirt eszek, mégis igy van. Voltam háziorvosnál, azt mondta nem baj, jo ez igy, ha nincs más panaszom. Nincs más, viszont mondtam neki is, hogy néha már nagyon puffadtnak érzem magam. Vam valami homeos dolog ami segithetne? Vagy nem kell, ez tényleg jo, normális igy? Volt valaki ilyen helyzetben?

Annyira kellemetlen..


2010. febr. 9. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel kávézol? az is beinditja, ln a gyomromat pl hozzászoktattam a minden reggeli wc-éshez. Midnenképp ha nem is kávé, akkor igyál zöld teát, 1-2 pohárral, állitólag segit az emésztésben.
2010. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! eddig nem kávéztam,de kiprobálom. Zöld teát iszom, naponta többször is, az annyira nem használ.
2010. febr. 9. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:

ha sok rostot fogyasztasz akkor egyre többet kell innod, mert a rostoktól, ha nincshozzá víz, székrekedédes lesz. mennyit iszol egy nap?

a joghurttal is megpróbálkozhatsz, minden este 2 pohár joghurt, másnap indíthatsz is a wc-n.

2010. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ivással lehetnek problémáim, kb. 1l /nap megy, néha még kevesebb is. Egyszerüen elfelejtek inni, vagy nem kivánom.
2010. febr. 9. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Laevolac. Recept nélkül kapható és segít.
2010. febr. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!