Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Köldöktől jobbra és pár...

Köldöktől jobbra és pár centivel lejjebb a hasamban mi fájhat?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és gipszben fekszem. Volt pár napig hasmenésem és erős felfúvódásom. Nagyon stresszes is voltam. Nem tudok járni, orvoshoz így nem tudok menni. Fraxiparin injekciót a hasamba szúrom.

2015. febr. 5. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
vakbel... ? nekem amikor ott fajt majdnem megoperaltak, de aztan kiderult nem az volt...
2015. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feljebb érzem ha megnyomom ezt a fájdalmat, nem a vakbélnél. Már nekem is volt vakbélproblémám és engem is majdnem megoperáltak, állítólag az influenza ment a vakbelemre. Irritábilis bélszindróma nem lehet? Volt 2 császárműtétem és még arra is gondolok, hogy az összenövés okozza.
2015. febr. 5. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott a beleid fájhatnak, lehet attól is, hogy nem tudsz mozogni, de hasmenés és puffadásnál is fájhat ott a hasad.
2015. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2015. febr. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!