Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami mozog a hasamban!?

Valami mozog a hasamban!?

Figyelt kérdés
Már 3 napja mozog vagy inkább lüktet a hasam.Kizárt hogy,terhes legyek mert még meg sem jött.Mért van ez?Valaki tapasztalat?Mit kéne tennem?Már olvastam hasonlót de nem igazán adott tanácsot.11/L

2013. aug. 22. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettél össze-vissza mindenfélét?

Nagywczni voltál az elmúlt 3 napban?


Az egy dolog hogy meg sem jött,de ugye nem is szexeltél még?

2013. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bélmozgás, okozhatja sok gyümölcs, rostos étel, de ha székrekedéssel, vagy hasmenéssel jár, akkor menj orvoshoz.
2013. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

11evesen csak nem.


Lehet lassan "nagy lany" leszel,no para!

2013. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
13,5 év lányoknál az átlagéletkor a szüzesség elvesztésénél,úgyhogy sosem lehet tudni.
2013. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bélmozgások. Mindenkinél vannak,bizonyos testhelyzetekben jobban észlelhetők és azok is jobban észreveszik akiknek kevésbé zsíros a hasfaluk.
2013. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit csináljak hogy elmúljon?Ja és szüz vagyok.Köszi a gyors válaszokat.
2013. aug. 22. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mit csinálj, hiszen nem válaszoltál a kérdésekre, ha nincs sem hasmenésed, sem székrekedésed, akkor menj el a háziorvoshoz és vizsgáltasd ki magad, nincs-e laktózérzékenységed, vagy egyéb bajod.
2013. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs hasmenésem se székrekedésem.Ma voltam nagywczni.Tegnap megettem egy tábla csokit(de már elötte is mozgott a hasam).Normálisan ettem.Hogy mulasszam el minél hamarabb mert nagyon idegesít.Nem merek kimenni az utcára sem.
2013. aug. 22. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Stressztől is lehet, ha nagyon idegesít, akkor méginkább nem fog elmúlni. :-)

Itt olvashatsz róla többet:


[link]

2013. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennél természetesebb dolog nincs a világon. Szerintem. Bélmozgásod van. Ha fekve jobban érzed, akkor tuti bélmozgás. Én is a napokban vettem észre és 13 éves létemre nem is hallottam ilyenről hogy bélmozgás! Hidd el én is PONTOSAN azt hittem, hogy mozog bennem valami. Magyarul rugdalózott szinte az alhasamban a bal oldali belemnél. Én is bepánikoltam. De már tudom. Vagy az is lehet hogy oda felgyülemlettek a gázok. Később jön a puki:D
2013. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!