Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két hónapja hasmenésem van....

Két hónapja hasmenésem van. Szedek hasfogót, de nem használ és diétázok is. Nincs háziorvosom. Széklet vizsgálat az nem szégyen? Otthon én nem tudom magamnak megcsinálni? L/18

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 12:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Otthon magadnak? Ha van komplett laboratóriumod, és végzettséged akkor meg tudod persze... 18 évesen ezt komolyan kérdezted? :D :D :D

Hogy kezdődött? Fogytál is? A diéta mit takar?

2010. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Lehet lisztérzékeny lettél, hiába diétázol, nem mindegy arra is mit fogyaszthatol. Patikában van ilyen teszt is! Ne hanyagold el. Főleg ha már a hasfogó sem használ!
2010. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

2 hónap után sürgősen menj el orvoshoz!

Ez nem játék!

A vizsgálat miért lenne szégyen? És ha valami komolyabb gond van? 18 évesen tönkretennéd magad egy buta félsz miatt?

Az nagyobb "szégyen", hogy ennyire nem vagy tájékozott 18 évesen. És most nem bántani vagy ijesztgetni akarlak!

ORVOS!!

2010. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Még nem száradtál ki, 2 hónap után?

SŰRGŐSEN menj el orvoshoz!!!

2010. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ilyen szinten nagyon buta vagyok.Azt sem tudom,hogy zajlik egy ilyen széklet vizsgálat.Nagyon köszönöm.

A liszt érzékenységi teszt mennyibe kerül a patikában?

2010. febr. 10. 12:23
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem száradtam ki,mert ittam.Fogyni nem fogytam.
2010. febr. 10. 12:24
 7/28 anonim ***** válasza:

Amikor kisebb voltam úgy volt a széklet vizsgálat, hogy otthon beleraktuk valami kis tárolócskába és bevittük a laborba. Ennyi..


Amúgy sem biztos, hogy ilyen vizsglatra lesz szükség, majd a doki megmondja.

2010. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
2 hónap alatt ha nem fogytál akkor attól a diétától már nem is fogsz annak már kellett volna, hogy látszata legyen. És örülj annak, hogy eddig nem száradtál ki mert ha eddig nem akkor ez után fogsz.Az meg, hogy lehetne már szégyen, hogy félted az egészséged??????? már ma menj el a dokihoz mert ettől komoly bajod is lehet!!!!!
2010. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Ja és még annyi, hogy azt a diétát szerintem hagyd abba...
2010. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Mégegyszer megkérdezem: MIT ESZEL, HOGY ESZEL, ÉS MIKOR ÉS HOGYAN KEZDŐDÖTT!? MILYEN DIÉTA? A HASMENÉS MIATT DIÉTA, VAGY AMÚGY DIÉTA??? Nem iszol valami teát? azok mind hasmenést okoznak, lemossák a bélbolyhokat, és már akkor is megy a hasad amikor rég abbahagytad az ivását!


Széklet vizsgálat... otthon te veszel mintát, adnak hozzá egy pálcát, meg tégelyt, és beviszed nekik!!

2010. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!