Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne nagyobb az...

Hogyan lehetne nagyobb az önbecsülésem?

Figyelt kérdés
Eléggé kicsi önbizalmam.
2010. febr. 11. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogod elfogadni magad akkor nem is lesz nagyobb az önbizalmad! Ez csak rajtad múlik.

Tőled függ, hogy nézel reggel a tükörbe: A fenébe! Karikás a szemem, kijött egy pattanás és a hajam is elaludtam!

Vagy:

Nahát! :) Lett egy kunkori tincsem de szerencsére egy hullámcsattal oldalra tudom fogni, kevés folyadékot ittam és nem feküdtem le időben. A bőröm meg ma is megtréfált!

2010. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi legyen az első lépés?
2010. febr. 11. 17:52
 3/7 anonim válasza:
100%
Keress valamit amihez van tehetséged (sport, hangszer, vmi. hobbi) és fejleszd magad profi vagy legalábbis minél magasabb szintre. Vagy keress valami olyan elfoglaltságot, alkalmat aminél sokszor megdicsérnek vagy megköszönnek valamit. Elképzelhető, hogy eddig az életben nem kaptál elég dicséretet, elismerést és pozitív visszajelzést, ezért kicsi az önbizalmad.
2010. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem az első két komment jó volt.Ha van kedved levelezni,írj privátot.
2010. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van egy klub, amire azt szokták mondani, hogy üzletbe rejtett személyiségfejlesztő tréning. Én is tagja vagyok, ha érdekel csak jelezd bátran.
2010. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Önbecsülés az, ha elismered a képességeid, tulajdonságaid, egész személyiséged. 01:12-es válasz jól írta: keress valami olyat, ami közel áll hozzád, amit szeretsz. A legjobb az, ha valami olyasmibe kezdesz, amit félsz kipróbálni.

Ne mások megbecsülésére várj, hanem ismerd meg és fogadd el magad. Szeretni kell azt a bolondot, aki a testünkben lakik ^^

2010. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Fuss le 30 km-et megállás nélkül aztán mondhatod hogy fasza csávó vagyok.
2010. febr. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!