Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől, , bénultam" le?

Mitől, , bénultam" le?

Figyelt kérdés

Baloldali zsibbadás jelentkezett az egész testemen.

A bal agyféltekémen is éreztem.

Azóta a szàm baloldalát nem érzékelem annyira és furcsa.



2015. febr. 15. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvost sürgősen! Így volt az egyik utcabeli férfi aki másnao ment a háziorvosunkhoz aki le is b#szta, hogy miért nem hívott mentőt azonnal.
2015. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*másnap
2015. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez a mai nap történt.

Már jóp vagyok de a szám kicsit ,,bénult" abal oldalt.

Strokeot(agyvérzést) kapott? Mi volt a gond?

2015. febr. 15. 01:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Idegrendszeri eredetű lehet a baj, de az, hogy pontosan mi, és mennyire súlyos, vagy nem súlyos, csak átmeneti, azt interneten keresztül egy laikus nem fogja neked tudni "megszakérteni".

Vannak olyan betegségek, tünetek, amelyekkel ajánlott azonnal orvoshoz menni, jó esetben kiderül, hogy nincsen komolyabb gond, de a kivárás súlyosbíthat, sőt végzetessé is válhat.

Szívproblémákkal, bénulásos, zsibbadásos, tünetekkel nem szabad otthon kísérletezni, várni, hogy "most mi lesz", mert lehet a kivárás miatt lesz súlyos a helyzet -jó esetben meg kiderül, hogy nincsen komoly baj.


Vannak alapgyakorlatok az idegrendszeri érzékelés ellenőrzésére, de azokat nem részletezem: irány az orvos.

2015. febr. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál és hülyének nézett!!!

21/F ,hogy még fiatal vagyok...

Bassza meg magát a magyar eü!!

De ,hogy ha holnap után megdöglök akkor nem röhög hanem mossa kezeit....

2015. febr. 22. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!