Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyszer szivtam el egy fuves...

Egyszer szivtam el egy fuves cigit, letezhet h gond volt?

Figyelt kérdés

egyszer szivtam el egy fuves cigit

es akkor is feszengtem, h milyen lesz.

nagyon rossz volt az egesz, fesztivalon voltam , elhagytam a barataimat stb. rosszul eltem meg az egeszet.

utana napokig levert voltam alig volt kedvem valamit csinalni, beszelgetni, legszivesebben meghaltam volna.

ez egy fél eve volt azota minden heten ramjott par orara ez az egesz.

sokkal zavarosabban viselkedem (szerintem) barataim szerint ugyanolyan vagyok mint regen..

segítsetek



2015. febr. 16. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Csak beképzeled, a mariskának nincs ilyen hónapokkal későbbi hatása. A fesztiválon is ráfeszültél, nyugodj meg. Saját magadnak csinálod a feszkór,egy cigitől még senkinek nem lett semmi baja. Relax.
2015. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

asszem valóban előhozhat eleve benned rejlő depressziót, felerősítheti a tüneteket.

de egyetlen egy miatt szerintem se kéne görcsölnöd. igazából a rágörcsöléssel magadnak okozod a problémát. még ha lsd lett volna, akkor oké, egytől is megzakkanhat, aki érzékenyebb, de egy ilyen izétől szerintem nem.

ne csináld többet és kész. bocsáss meg magadnak, lazíts, stb.

2015. febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami megmaradt benned, az a csalódottság, mert neked nem jött be, a másik pedig a bűntudat. Engedd el végre.
2015. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek jön be a fű, ráadásul nem mindegy milyen fajtát kaptál.

feküdj rá valami más és értelmesebb témára és máris normálisnak fogod magad érezni.

2015. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minden bizonnyal egy füves cigi elszívása nem lehet hosszú távon depresszív hatással rád. Legalábbis ha régi klasszikus fűről beszélünk. Viszont a műfüveknek és hasonló dizájnér drogok mellékhatásait még nem ismerjük. Nem kell aggódnod biztos, hogy idővel elmúlik ez a rossz közérzet, de persze tenned is kell ezért. Keress valami értelmes elfoglaltságot, esetleg egy olyan új vagy régi álmodat váltsd valóra, amely esetleg nagy kihívás a számodra. Ha igazán akarod sikerülni fog és közben te is változol. És minél nehezebb a munka annál nagyobb lesz majd a siker.
2015. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!