Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi leehet a gond?

Mi leehet a gond?

Figyelt kérdés
mar legalabb 3 hete faj fejem, voltam teljes k kivizsgalason(vervetel, fej rontggen stb.) ott azt mondta az orvosom h semmi bajon, de meg mindig faj a fejem es a tarkomnal kezdodott, mist mar a halaltekomnal erzem
2014. dec. 18. 17:42
 1/2 anonim válasza:
Ígyál sok vizet naponta minimum 2 litert egyél sok gyümölcsöt és fehérjében gazdag étrendet ha megteheted na meg ki kell mozdulni néha ha nem teszed például sétálni vagy biciklizni. Nem vagyok orvos és semmi közöm nincs hozzájuk remélem hasznodra lesz amit írtam.
2014. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Arlene0721 válasza:
Lehet, hogy szemüvegre van szükséged. Menj el szemészetre, és mondd el a panaszod, ecseteld, hogy a doki szerint nincsen semmi bajod, és tedd hozzá azt is, hogy eleget iszol(persze ha tényleg megiszol naponta legalább 2 liter folyadékot, ami nem a kóla). Nekem is ez volt a bajom. Eleget ittam, az agyam tökéletes állapotban, de mégis fájt a fejem. Kaptam szemüveget és voilá, a problémám megszűnt.
2015. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!