Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van hányingerem a...

Miért van hányingerem a körülöttem lévőktől, és hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok,de ezt nem értem.


Hányingerem van a körülöttem lévőktől,az órák után kimegyek inkább minél távolabb legyek az osztálytársaimtól és mindenkitől.Egész órán fogom a fejem,és az órát nézem.Folyton kikéreckedek mert rosszul leszek az emberektől.Bemegyek a wc-be,két kézzel kell megmarkolnom a mosdókagylót,forog velem a világ.

Ha a barátaimra nézek,elkap a hirtelen düh,amiért nem segítenek.Nem hiszem el hogy nem látják hogy bajom van.

De ebben én is hibás vagyok,mindig azt mondom hogy csak fáradt vagyok...

Reszketek,megakarok változni..De közben nem akarok semmit sem csinálni.SEMMIT SEM.Csak ne ismerni senkit,nem akarok itt lenni,csak azt a sötétséget,nyugodtságot akarom.


1-2 éve kezdődhetett a depresszióm..



2015. febr. 18. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem,hogy a barátaimnak sokáig elmondtam a problémáim,de olyan szinten nem érdekelte őket,nem tudtak az egészre semmit sem mondani.
2015. febr. 18. 19:03
 2/4 anonim válasza:

Szüleiddel milyen a viszonyod?

Esetleg olyan barátod, akivel ha négyszemközt megbeszéled a problémáidat, megértene és segítene?

Pszichológusra gondoltál már?

2015. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A barataim mint mondtam kiestek ebbol a korbol,a szuleimmel semmi ilyet nem tudok megbeszelni (igazabol semmit sem)

A pszichologuson gondolkodtam

2015. febr. 20. 19:38
 4/4 anonim válasza:

Szerintem menj el pszichológushoz, az, hogy ennyire undorodsz az emberektől, az nem egy egyszerű depresszió tünete.

Ha lehet, gyógyszermentes kezelést kérj, a mellékhatások ebben a korban sok mindent tönkre vághatnak, amire később még szükséged lehet.

Segíthet elkezdeni a változást, értenek hozzá :) Szurkolok, szerintem meg tudod csinálni!

2015. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!