Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja este 10x hánytam, még...

3 napja este 10x hánytam, még a víz is visszajött, azóta nagyon rossz a gyomrom, folyamatosan hányingerem van. Mi lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés

3 napja késő délutánra belázasodtam (39 feletti), és 8-10x hánytam!

Bevettem magne b6 ampullákat(kb 6 ot 2 nap alatt), dedalont, cataflameot, kalmopirint, aspirint, mivel külföldön tartózkodtam és muszáj volt minél hamarabb rendbe tennem magam, a 10 órás buszos hazaút miatt. Első rosszullét után 30 órán keresztül egy falatot sem bírtam enni.

2 napja itthon vagyok, azóta ettem kb 3 vajas kenyeret, kruplipürét, salátát, húst, de kis mennyiségben és kaja után fél napon keresztül erős hányingerem van.

Egyfolytában émelygek és ha felállok az ágyból, nehéz visszatartanom a hányást.


Mit kellene tennem, hogy jobb legyen?

Milyen táplálék és milyen gyógyszer?

Illetve menjek el hányni inkább, minthogy tartogassam?


Nagyon rossz a közérzetem, alig eszek, egyfolytában émelygek, mit tegyek?


2015. febr. 3. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Itt a megfelelő válasz: [link]
2015. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez erős tisztulás és a pirulák is mérgeznek ezért nem javulsz . Széntabletta és méz segít és gyümölcs sok teával Minél hamarabb kijön annál hamarabb túl vagy rajta . A szilárd ételek nem segítenek , a mérgek salakok a folyadék és rostok segítségével ürülnek .
2015. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
+1 az elsőnek! Ma már létezik orvos/orvosi rendelő! Nem kell népi kuruzslásokat csinálni! Persze a gyógyszer zabálás is hülyeség!
2015. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Széntabletta minek? Hasmenésem nincsen..

Pirulát nem vettem be már majdnem 2 napja.

Illetve egyet igen, pár órája egy magne b6-ot.

2015. febr. 3. 20:40
 5/7 A kérdező kommentje:

Akármikor amikor hányással megyek orvoshoz, hányás ellen semmit sem ad!

Azt javasolja, hogy diétázzqk, egyek ropit meg kruplit meg teát de cukor nélkül és ennyi...

Ezért nem érdemes ott ülni fél napot, aztán ki tudja összehányom-e magam a sok ember előtt...

2015. febr. 3. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
De vannak gyomorra gyogyszerek ilyle esetekre. Nem artana elmenned :)
2015. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pihenj sokat! Minnél előbb Menj el az orvoshoz
2015. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!