Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jó 3 hete fenékre estem mikor...

Jó 3 hete fenékre estem mikor olyan sok hó esett, pluszba még szorulásom is volt, akkor 2 napig alig tudtam menni az eséstől, de nem tört semmim szerintem, még fájhat ez most is?

Figyelt kérdés
Nem is fájdalom ez, hanem ha oldalra lépek, vagy nem egyenesen lépek akkor érzék egy ponton vmi tompa nyilalást. Volt még valakinek ilyen panasza? Ugye nem rák? Ha orvoshoz menjek hol kezdjem? Köszönöm
2015. febr. 20. 08:35
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én is így jártam 3 éve, a hóban megcsúsztam és ráestem a farokcsontomra. Jobb lett pár nap múlva, aztán 2 hét múlva megint elkezdett fájni, a végén járni sem bírtam, kihívtuk az ügyeletes orvost, az meg a mentőt. Bevittek a balesetibe, megröntgeneztek, de nem tört el semmi, végül gyulladáscsökkentőt kaptam, és az 3-4 nap alatt helyretett nagyjából, de a teljes gyógyulás fél év volt. Előtte kb. 5 éve jártam így, nyaraláson megcsúsztam egy sziklán a tengerparton és fenékre estem, akkor nem lett belőle kórház, de kb. 3-4 hétig fájt utána, egyre csökkenő mértékben. Szóval ez nem rák szerintem, csak nagyon megütötted a gerincidegeket. Idő kell nekik, míg helyrejönnek.
2015. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már 4 hete ugyanott fáj, csak akkor nyilal ha megmozdítom a lábam pl oldalra, de akkor se mindig. Aranyerem nincs. Egyáltalán milyen doki nézi meg először? Háziorvos vagy sebész, vagy urológus?
2015. febr. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!