Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájhat attól a fejem, hogy az...

Fájhat attól a fejem, hogy az elmúlt egy hétben össze-vissza alszom, hol túlságosan kipihenem magam, hogy kevésbé? És szerintetek milyen gyakran normális bevenni rá fájdalomcsillapítót? Itthon nem örülnek ha egy héten 1-2nél többször veszek be.

Figyelt kérdés
Eddig csak régebben voltam ilyen fejfájós, utóbbi időben nem volt rám jellemző, legfeljebb egyszer kétszer fájt de az elmúlt egy héten többször is szenvedtem miatta. Próbáltam rá inni, enni, az alvás inkább ideiglenes megoldásnak bizonyult. Nem folyton fáj, csak az elmúlt egy héten gyakrabban.
2015. márc. 10. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy vashiányos vagyok, szoktam rá vitamint szedni, de mostanában csak centrumot szedtem.
2015. márc. 10. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem szokott fájni az ilyen olyan alvástól.
2015. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alvászavarod lehet, és attól fájhat, esetleg lelki gondod is lehet, attól szokott alvászavar és fejfájás szintén lenni. Tényleg nem jó, ha sok fájdalomcsillapítót szedsz be, szerintem még a heti két db is sok. Főleg rendszeresen. Beszélj szerintem a házi orvosoddal, kérd meg, hogy derítsétek ki mitől vannak a fejfájások ilyen sűrűn.
2015. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vashiányra - később láttam a hszedet - az étrendedet változtasd meg inkább és olyanokat egyél, amibe sok vas van, még ha annyira nem is izlik akkor is, esetleg ha önálló kereső vagy ajánlom a céklakristályt rá, keress rá neten, de eléggé drága, viszont erre kifejezetten jó, illetve egyébként attól is fájhat a fejed, ezért kéne, hogy házi dokival beszélj.
2015. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még azt is elfelejtettem hogy apukám is fejfájós volt, ő szedett gyakran fájdalomcsillapítót, szóval az is lehet hogy a hajlamot tőle örököltem. Ha a következő napokban is előjön, megyek vele mindenképp orvoshoz.
2015. márc. 10. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy romlik a szemed?
2015. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!