Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintem sok gyógyszert...

Szerintem sok gyógyszert szedek. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sokat fáj a fejem. Van olyan, hogy minden héten egyszer beveszek rá gyógyszert. Alacsony a vérnyomásom, front érzékeny vagyok, ezért fáj. Sokszor akkor is fáj, ha meg fog jönni. Akkor viszont másnap a hasam fáj, tehát egymás után kétszer is beszedek. Ráadásul mostanában szerencsétlen is vagyok. Rendszeresen sportolok, futás közben kiment a bokám, nem tudtam rálépni, erre szintén be kellett vennem egymás után három nap gyógyszert, amit az orvos írt fel. Most kiment a vállam, nagyon fájt, úgyhogy megint szednem kell. Összességében ha nem ilyen szerencsétlen időszakom van, heti egyszer fájdalomcsillapító gyógyszert szedek.

22/L


2015. márc. 16. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tudod ugye, hogy minden gyógyszernek van mellékhatása? Most még fiatal vagy, leszarod, de később, amikor mindenféle májproblémád lesz, majd jusson eszedbe, hogy egy egyszerű fejfájást előbb elmulaszt fél liter víz megivása + egy hosszú séta a friss levegőn, nem lett volna muszáj rögtön gyógyszer után kapkodni..
2015. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem használ 2 liter víz, séta pedig sajnos szóba sem jöhet, főleg suli+munka közben. De akkor szerinted is sokat szedek. Én is igy gondolom, de anyu szerint teljesen normális, nem sok. Köszi a választ. :)
2015. márc. 16. 15:28
 3/6 A kérdező kommentje:
*fél liter
2015. márc. 16. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinte az összes pirula méreg , egyrészt . A fájdalomnak gyengeségnek a víz hiány és a szerves ásványi anyag kimerülése az ok . Méz , gyümölcsök , hagymafélék , növényi kivonatok stb intenzív bevitele segít . Ecet , állati fehérjék , só , műételek kihagyása sokat lendít az emberen .
2015. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fejfájás oké. Arra biztos van alternatíva. De a sérülések :S
2015. márc. 16. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok fájdlomcsillapítótól még gyomorfekélyt is kaphatsz.
2015. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!