Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a fejem szinte...

Miért fáj a fejem szinte minden reggel ébredés után? Magától emúlik kb 10 perc alatt semmilyen gyógyszert nem szoktam bevenni rá. Dehát ez mégsem normális, nem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomás probléma lehet, vagy rosszul, zaklatottan alszol. Vagy meg kellene próbálni máshova rakni a fekhelyedet és úgy megfigyelni a változást.
2009. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor romlott a szemem akkor történt... vagy vérnyomás probléma.
2009. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a vérnyomásom az igen alacsony...de mindig is ilyen volt...a reggeli kávé után is max 100/60.a szememmel pedig voltam már orvosnál,semmit nem talált..de nem adom fel,az egészségem a legfontosabb...nem várok amig kiderül valami nagybaj....megyek tovább...ksözi mégegyszer
2009. júl. 21. 07:01
 4/6 anonim válasza:
Én akkor ébredek így, ha kicsit nem figyeltem oda az érkezésre és a szervezetem túlsavasodott.
2011. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress meg vele egy orvost. Amikor alszol a vérnyomásod sokkal lejjebb megy annál mint amit ülve mérsz. Nekem ilyen 80-90 körüli érték szokott lenne a 110-120 helyett, amit ülve mérek. Lehet, hogy amikor felkelsz, akkor meg hirtelen felugrik nagyon magasra, esetleg ha meg szoktál szédülni, akkor meg túl lassan megy fel. Mindenképp valami vérnyomás szabályozási problémára gyanakodnék. Nem hiszem, hogy bármi komolyabb, de egy vizsgálatot mindenképp megér.
2015. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem akkor szokott, ha nem jó a párna. A túl magas vagy kicsi párna, "feszíti" a nyakcsigolyát a koponyád csatlakozásánál, és emiatt is fájhat a fejed. Ezt onnan tudod, hogyha felülsz, és "tehermentesíted" csökken a fájdalom. Vagy ha kis fejkörzést csinálsz, érzed...
2017. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!