Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a lányom feje?

Mitől fájhat a lányom feje?

Figyelt kérdés
Most múlt 14 éves és még nem jött meg neki. Mostanában megont gyakran fáj a feje..sokszor azzal ébred, Én is fejfájós voltam, és az apukám is...de olyan rossz látni. Voltam már vele több helyen, endokrinológián...stb de sehol nem derült még ki semmi. Lehet hogy megbetegszik? Most szerintem stressz sincs, felvették a suliba ahova jelentkezett, reggel reggelizik, iszik is eleget szerintem...aztán ma is hazament mert annyira fájt a feje...

2015. márc. 20. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A stressz is kiváltja és ásványi anyag hiány . A sokat iszik viszonylagos , lehet nem eleget . A pirulák , művitaminok is és műcukrok szénsavas dolgok miatt is lehet . Nyers gyümölcsök zöldségek , méz , hagyma félék , dióbél , melasz pótol minden hiányt .
2015. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdemes elvinni szemészetre is hátha attól van.
2015. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szemészeten is voltunk..szemüveges de csak távollátáshoz kell viselnie...lehet hogy vissza kellene vinni...már nem elég a szemüveg..
2015. márc. 20. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem akar iskolában lenni és ezért mondja azt, hogy fáj neki a feje. A kérdés az lenne, hogy amikor hazaér akkor szinte egyből elmúlik-e a fájdalom, vagy csak sokára. Mert, ha egyből akkor valószínű, hogy pszichés probléma áll a háttérben, hiszen a leírásod alapján szervi baja nincs.
2015. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igyon több vizet. Egyszerre ne sokat, de napi 1,5 liter legyen meg!

Menjetek szemészetre. Lehet hogy azért fáj, mert most készül megjönni. Sport! Az mindenre jó. :) ...Nekem,.

2015. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeret tanulni, jó a közösség a tanárok is kedvelik...most nyolcadikos 2. félév..sok dolguk nincs...Jár néptáncra. heti 2x..most szoktatom rá a rendszeres ivásra. Reggel veleünk issza meg a teát 2-3dl. Sokszor iszik keveset..de lehet hogy nincs 1,5 l.
2015. márc. 20. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Neurológián jártatok vele? Ha nem, érdemes beutalót kérni a háziorvostól.
2015. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ez volt...:/ mi is orvostól orvoshoz járkáltunk de semmi...utána amikor voltam fogorvosnál onan el küldtek fogszabályzásra ahol el mondta az orvos hogy az egyik álkapcsom arrébb van mint a másik és ezért fájhat a fejem is...és mondta kiderült inen adódott a probléma
2015. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is volt ilyen fejfájása,vele már mindent szedettek az orvosok (vasat..stb.) amikor elment egy csontkovácshoz és kiderült a derekánál mozdult el valami, egyből rendbe jött...
2015. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!