Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fájhat a lányom feje a hajráft...

Fájhat a lányom feje a hajráftól? Egy ideje mondogatja időnként, hogy fáj a feje, először azt hittem, a nehezen kijövő tejfoga miatt.

Figyelt kérdés

De az kijött és azóta is mondogatja, gyerekorvos látta, azt mondta, simán lehet egy nemrégi nátha miatt is.

Csak eszembe jutott, hogy az utóbbi időben nagyon rákapott a hajráfokra, egész délelőtt abban van az oviban. És egyszer régen mintha egy ismerős mondta volna, hogy neki is nyomta a fejét a hajráf. Kipróbáljuk majd, hogy pár napig nem hordja, csak el sem akarom venni a kedvét tőle, mert legalább nem lóg a szemébe a haja.

Valakinek hasonló?


2014. ápr. 4. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Enyémek ezért utálják a hajráfot, mert nyomja őket.

A hajukat csak ott elöl szoktam copfba rakni, így nem lóg előre.

2014. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fájhat. Enyém is szokott, főleg, hogy fenékig érő a hajam és nagy a súlya.
2014. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fájhat, nekem is szokott tőle fájni a fülem mögött. Akármilyet veszek, nyomja. Nem erősen, de ha hosszú ideig rajtam van akkor egy idő után kibírhatatlan lesz.
2014. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Siman. Nekem is van olyan hajrafom, amit azert nem hordok, mert iszonyatosan faj tole a fejem egy ido utan (az egesz fejemre kisugarzik, szoval nem csak a ful mogott egy-egy ponton, ahol szorit).
2014. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fájhat.

Én 32 éves vagyok igaz, de sokszor (próbáltam) hordani itthon , de egy idő után úgy éreztem, h nyomja a fejem, fájt tőle, nem is kicsit.

2014. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Én sem bírom hosszú ideig elviselni magamon. Nyomja a fejem, és megfájdul rendesen.

2014. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj emlékszem ifjú megboldogult lánykoromban hogy utálam a hajráfot mert mindíg fájt tőle az EGÉSZ fejem!Inkább olyan ruha anyagú szélesebb pántot vegyél!
2014. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem állandó fejfájásom volt a hajráftól. Most már felnőtt vagyok, anyuka, vettem hajráfot, ugyanúgy fáj a fejem tőle, valószínúlag rossz ponton nyomnak.
2014. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!