Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Élhetek így hosszabb ideig?

Élhetek így hosszabb ideig?

Figyelt kérdés

Szerintetek van lehetőségem hosszabb életre, vagy csak lassabb öregedésre, ha túlnyomó többségbe csak natur-kozmetikumokat használok (tusfürdő, sampon, stb.), lehetőleg nem sminkelgetem magam? Emellett távol tartom magam az igazán mű ételektől, mint a chips, gumicukor, mekis kaja? Persze minden másban is vannak olyan anyagok, amiket nem kéne fogyasztani, de enni valamit csak kell. Nem sportolok, de fitten tartom magam.

Sajnos káros ingerek, befolyások így is érnek, mert a fővárosban lakom: a levegő minősége erősen kifogásolható. És nagy mennyiségben ér az elektroszmog is.

Persze a hosszabb idő alatt nem évtizedekre gondoltam, hanem mondjuk 1-2, ha merész akarok lenni, 3 évre.



2015. márc. 22. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat tehetsz az egeszségedért ha száműzöd a kemikáliákat: mosópor és öblitő bőrön át felszívódik és méreg, rákkeltő. Helyette használj természetes alapanyagú mosószert, ECOlogic, mosodio( dm-ben is kapható) mososzoda. A háztartásban is kerüld a vegyszereket ( feleslegesek) segít az ecet mososzoda vagy felmosáshoz Frosch felmosó. Mi a gyerekeink születése óta tértünk át a vegyszermentes(ebb) életre -elnézést az ékezetek miatt, mobilrol írok.
2015. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy rosszat nem teszel magaddal, ha odafigyelsz ezekre. A várható élettartamnak vannak genetikai faktorai is, amiket nem lehet befolyásolni, nem tudom, a családodban mi a jellemző. A kemikáliák kerülése, az egészséges életmód sokat segít abban, hogy bizonyos betegségeket elkerülj és sokáig (idősebb korban is) fitt maradj, az élettartamod is hosszabbodhat ezáltal. Amit még tehetsz ezért, az a stressz kerülése, a pozitív gondolkodás.
2015. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz!
2015. márc. 22. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Artani biztos nem fog,sot szerintem jo hogy ilyenekre is figyelsz
2015. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!