Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 szőrszál rendszeresen kinő...

4 szőrszál rendszeresen kinő az államon, pedig máshol nem jellemző a túlzott szőrnövekedés atestemen. Mindig kihúzom, de aztán visszanő, próbáltam már szőrtelenítő krémeket is de akkor sem jobb. mitől van ez és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 24 éves lány vagyok
2010. febr. 17. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzd ki, én is azt csinálom. Nagymama korunkra szakállunk lesz, figyeld meg :) Amúgy én sem vagyok egy szőrös fajta.. 26/L
2010. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor mégis mitől van? olyan idegesítő, mert ha nem figyelsz rá oda, akkor már rendesen látszik, és ez gáz. más lányok "bajuszra" panaszkodnak, hála nekem nincs:) de akkor ez mitől lehet?
2010. febr. 17. 13:00
 4/4 anonim válasza:

Ugyanezt játszom, csak egy szőrszállal :D

Mindig, mikor kiszeded, vagy igazítod a szemöldöködet, nézd meg, megnőtt-e akkorára, hogy azt is lecsippentsd, nálam ez beválik, így nem nő meg pár milisnél nagyobbra, és nem veszi észre más, mert pici vagyok, nem látnak az állam alá :D

2010. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!