Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jellemző, hogy...

Mennyire jellemző, hogy kislányoknak lábbal hajtós kismotort vesznek? Szeretik általában? Vagy jobb (biztonságosabb, praktikusabb) a kisautó? Hány éves/hónapos kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok ajánlani valamilyet?
2011. jún. 29. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nemtől függetlenül minden 1-3 éves szereti a motort. előtte meg 0,5-1,5 a bébitaxit. persze van kivétel de nem a neme miatt ;)


szerintem legjobb a piaci, pont olyan mint a többi csak 2000.- :)

2011. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lnyom 27 hós, 10 hónaposan kapott bébitaxit, 1 évesen törpmotort, 2 évesen futóbicilkit.

Ez nem nemfüggő.

2011. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 éves és imád motorozni, jobban dönget vele, mint a fiúk!
2011. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem függ a nemtől.


Ikreim vannak, egy kisfiú és egy kislány. Az első szülinapjukra kaptak motort, és kb. másfél éves koruk óta használják elég aktívan. Mindketten imádnak motorozni, most 2 évesek. :)

Amúgy tökéletes az 1000 forintos piaci is. :D

2011. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ugynúgy szeretik.(bölcsisnéni voltam ugyhogy tapasztalat)
2011. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hónaposan kapott nyuszimotort, az kisebb babáknak való, de a lányom csak hátrafelé ment vele. Aztán 1,5 évesen kapott hagyományos lábbal hajtós kismotort, imádja, nagyon hamar belejött, azóta ha kilépünk az ajtón már rohan is a motorért.
2011. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. jún. 30. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!