Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék hányinger ellen?...

Mit tehetnék hányinger ellen? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy már 1 éve szenvedek vissza-visszatérő hányingertől. Legtöbbször reggel felkelés után, de tulajdonképpen máskor is előfordul, teljesen váratlanul. Van, hogy hányok is, de nem ez a gyakori.

Voltam orvosnál is, de nem igazán vett komolyan, csak egy vérvételi beutalót adott, minden értékem jó lett és ennyivel le is tudta a dolgot.

Próbálok diétázni, könnyebb ételeket fogyasztani, semmi szénsavasat nem inni, mozogni stb stb. Elég sok praktikát kipróbáltam már, de semmi nem segít hatásosan. Ezenkívül semmi más panaszom nincs. Igaz, van olyan hét vagy hetek, amikor teljesen panaszmentes vagyok, de olyan is van, hogy napokig enni is alig bírok. Mostanra elégeltem meg, hogy csak tétlenül tűröm ezt az egészet. Szerintetek mi lehet az oka? És milyen orvoshoz kéne fordulnom?

20/L



2015. márc. 24. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok véletlenül a gyomorsavad?
2015. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz, de oda háziorvostól kérj beutalót.
2015. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokmindentől lehet, akár reflux is okozhat ilyen tüneteket. Ha a vérvétel nem mutatott ki semmit, mindenképpen szükséges a gyomortükrözés. Altatással is csinálják, ha nem akarod végigszenvedni ébren, én is altatásban csináltattam. Én is állandó hányingerrel küszködtem, bár én nem hánytam, de több éjszakát ülve aludtam, már amennyit tudtam aludni. Tükrözéssel kiderült, hogy refluxom van, kaptam gyógyszert és mostmár sokkal kevesebb a panaszom. Járj utána a dolgoknak! Jobbulást!
2015. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!