Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Káros lehet az egészségemre?

Káros lehet az egészségemre?

Figyelt kérdés
Van egy antimonit ásványom kb 20 éve. Mindenhol azt olvasom, hogy káros az egészségre, meg hogy mérgező. De úgy is, ha a polcon van a többi ásványommal? Nem szoktam tapizni (most már). kb 10 éves koromban vette mamám nekem a piacon 10 Forintért. Kb 4x8 cm-es, gyönyörű darab különben. Van, aki azt mondja, dobjam ki. Ki kellene?
2015. márc. 25. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogyis :D neaggódj, semmi bajod nem lesz tőle, nem tudom kik voltak ilyen okosak.. hagyd csak a polcon, ha gondolod, fogdoshatod is, nincs semmilyen káros hatása a szervezetre :)
2015. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerinted ha olyan veszélyes lenne,akkor árulnák?

Max abból lenne baj,ha megennéd,amúgy meg nyugodtan tartsd meg:)

2015. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért, mert az antimon egyes változatai mérgezőek, és nem tudom, hogy az antimonit is mérgező-e vagy nem.
2015. márc. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!