Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet mérgezés? 2 hete szédülö...

Lehet mérgezés? 2 hete szédülök, remegek, hanyingerem van és erősen faj a fejem.

Figyelt kérdés
Elmentem dokihoz, aki azt mondta, h pihenjek, és hogy ebben a nyalkas idoben osszeszedtem egy kis virust. Aztan péntek estére, hétvégen jól voltam, majd ma ujra kezdődött. Arra gondoltam, h hetvegen és tegnap elött nem aludtam az albimban és akkor voltam jobban. Tegnap este viszont ismet az albiban aludtam és ma reggel megint rosszul voltam. Gazkonvektor nincs a szomamban, a többiek pedig nem panaszkodnak. Szerintetek lehet ez vmilyen mergezes jele vagy van egyaltalan összefüggés közötte?
2010. febr. 17. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen nem mérgezés, mert akkor a többiek is rosszul volnának.

A hétvégén és még hét elején jobban voltál, mert pihentél. Aztán ahogy ennek vége lett, kiderült, hogy még nem gyógyultál meg, viszont próbálsz úgy élni, mintha egészséges volnál. Ezért jelez a szervezeted. Újra orvos!

2010. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hétközben a rosszabb? Akkor nana.

Magasabb pulzus, vérnyomás, gyengeség társul hozzá?

2010. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazandibol a vernyomasom nem mértem, csak annyi h most megint rosszabbul vagyok és akkor voltam jobban amig nem aludtam az albiban. De lehet,h semmi összefügges nincs közötte. Az elsö valaszolonak: tegnap és elötte sem pihentem, csak a hetvegen. Esetleg terhesség alatt jelentkezhetnek ilyen tünetek?
2010. febr. 17. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!