Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Próbáltátok a Dr. Lenkei...

Próbáltátok a Dr. Lenkei vitaminokat? Megváltoztatták az életeteket?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Hogy tudná egy rakás vitamin megváltoztatni az életét bárkinek is?
2015. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Oké.
2015. márc. 26. 18:17
 3/23 anonim ***** válasza:
25%

Az enyémet nem változtatta meg, sajnos nem nekem sikerült ennyire behülyítenem a népet és nem nekem fizetnek egy valag pénzt. :(

Egyébként nem, egyetlen vitamin se változtatja meg senki életét. Élj egészségesen, mert önmagában akármilyen hiper-szuper(nek beállított) vitaminokat szedsz sem lesz jó az emésztésed és a hangulatod.

2015. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Akkor az Előttem szóló doktor urakhoz lenne egy megjegyzésem: Ha valak tesz az egészségéért és a szervezete vitaminellátását megfelelő mértékben biztosítja, az meg tudja változtatni az életet. Kérdezz meg olyan embereket, akik korábban gyógyszert szedtek "krónikus" betegségükre! Kérdezz olyan embert, akinek korábban fájdalmai voltak! Kérdezz ilyen embereket, hovy a vitamin meg tudja e változtatni az életet? Hát meg tudja b...meg! Az enyémet nagyon os megváltoztatta! Öt éve letettem a szaros vérnyomáscsökkentőt és a fejem sem fáj azóta. Tapasztalatod nincs, oké. De akkor ne dumálj bele olyanba, amiről fogalmad sincs! Kösz!
2015. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de a minőségével voltak problémáim. Néhány zselatinkapszula szétment, nyúlott szét az egész. Maga az összetétel nem lenne rossz, de ilyen minőségben és áron nekem felejtős. Rátaláltam egy jobbra. Scitec vitaminok. És egyébként érzi az ember a hatást, ha JÓ vitamint szed.
2015. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Megnéztem a Scitec vitaminjait. Hatóanyagtartalom a Lenkei töredéke, legtöbb vitaminból csak egyötöde, egytizede van benne. Az k...va nagy különbség. És somallod a Lenkei árát? A Scitec úgy indít, hogy napi két kapszula kaja közben. Vagyis kétszeres adag, kétszeres ár. Máris nem olcsóbb, hanem drágább, mert ráadásul a két kapszulával is csak lóf...sz mennyiséget vittél be. Ettől még a Vitaking készítmények is többet tudnak, jobb áron! Egyébként még senkit nem hallottam arra panaszkodni, amire te. Lásd lágyzselatin kapszula.
2015. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Jó, de a Lenkeinek az az alapfeltevése (amit nem tudom honnan vett), hogy az embernek voltaképpen sokkal több vitaminra van szüksége, mint hisszük, csak az orvostudomány ezt letagadja. Más vitamintablettákba nem akarnak akkora mennyiséget tenni, amekkora a tudomány mai állása szerint már káros vagy káros lehet.
2015. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Olvasd el a könyveit, megtalálod benne azt, hogy "honnan vette". Igen, a szervezetnek valóban sokkal több vitaminra van szüksége, mint amit ajánl az egészségügy. A könyveiben ennek a miértje is benne van. Arra pedig mi, "megadózisú" vitaminzabálók vagyunk a bizonyíték, hogy semmi valóságalapja nincs a gyógyszerlobbi riogatásának. Én történetesen azóta vagyok nagyon jól, amióta szedem a vitaminokat. Fejfájós voltam, magas vérnyomás betegséget diagnosztizáltak nálam anno, napi két vérnyomáscsökkentőt kellett szednem és kellene életem végéig, ha lennék olyan hülye. Sokszor fájtak az ízületeim, reggelente alig tudtam kikelni az ágyból, nyaranta kicsinált a pollenallergia. Gyógyszer, gyógyszer, gyógyszer! Sportoltam, és szedtem vitamint, ilyen gyógyszertári szart. Aztán jött a nagy fordulat, elkezdtem egy komoly vitaminkúrát. Első lépcsőfok: jobb lett a közérzetem, fittebb lettem. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy nem fájt a fejem már régóta. Aztán eltelt egy nyár és nem voltak allergiás tüneteim. Aztán egy szép napon megszédültem, kiderült, hogy a vérnyomásom a béka segge alatt van. Akkor szépen leálltam a gyógyszerszedéssel és a vérnyomásomat azóta is rendszeresen mérve állítom, hogy tökéletes! Azóta eltelt pár év és köszi, jól vagyok! C vitaminból 4000 Mg-t szedek és lám, vesekövem sincs! Ezek után szerinted ki képes nekem bedumálni, hogy a vitaminszedés káros, meg az ajánlott napi mennyiség, meg blabla?
2015. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Hadd meséljek valamit. Szóval nekem erős hátszelem volt az egészségügyben, így aztán amikor lerobbantam, egyenesen a reumatológus főorvos vett kezelésbe. Az ország több nagy tekintélyű professzorával konzultált, mielőtt tolószéket vizionált nekem. De azért mindent megtett. Hamarosan 4 féle gyógyszert szedtem, majd ezek mellékhatásaira további 4-et. Ezeken kívül mindenféle külsőleges lószar is kellett, szóval egy teljes fióknyi kacabajka volt otthon. De kellett ezenkívül a horgászfelszerelésem közt is lennie, az autóban, meg minden elképzelhető helyen. Ennek ellenére egyre szarabbul voltam, és vészesen közeledett a nap, amikor be kellett volna ismernem, hogy a betegség győzedelmeskedett, és valóban tolószékbe kényszeredek. Ekkor került a kezembe Lenkei első könyve. Nem volt mit veszítenem. Egy laza mozdulattal a kukába borítottam a gyógyszeres fiók egész tartalmát (mint később kiderült a lázmérőt, meg a sebtapaszt, meg egyéb ártalmatlan dolgot is), és egy "Lenkei közepes" csomaggal kezdtem el kúrálni magam. Nem ragozom; egy évig szedtem, s noha ennek idestova 10 éve, köszönöm, jól vagyok. 56 évesen egész nap dolgozom, mellette futok, biciklizek, s ha időm engedi lovagolok. Ennyit az orvostudományról.

Sok helyen leírtam már: Az ember nem meggyógyulni akar. Azt szeretné, ha meggyógyítanák őt. Nem cselekvésnek, hanem történésnek akar részese lenni, ahol az ő felelőssége elenyésző, és ahol a pénzéért minden felelősséget és tennivalót az orvosra háríthat. És nem az orvos hibája, ha nem sikerül meggyógyítani a beteget, hiszen ő a legjobb tudása szerint jár el. Ezt tanulta, erre tette fel az életét! Csaknem veszi észre, hogy csúnyán átverték. Az orvosi egyetemeket a gyógyszergyárak finanszírozzák, de ennek fejében a tankönyveket, a tananyagot is ők állítják össze. De ez hosszú történet.

Nem akarok meggyőzni senkit, de ha rajtam múlna, Lenkei könyveit kötelező olvasmánnyá tenném.

2015. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Javasolok mindenkinek egy filmet:


https://www.youtube.com/watch?v=ZXd_39cRwLU


Több mint két órás, de egy percig sem lehet unatkozni mellette.

2015. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!