Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antidepresszáns miatti túlzott...

Antidepresszáns miatti túlzott izzadás?

Figyelt kérdés

1 éve szedek antidepresszánst. Azóta nagyon nagy mértékben izzadok. Teljesen normális hőháztartásom volt előtte, télen teljesen normálisan öltözködtem, több réteg, trikó, pulcsi, kabát sál, semmi baj nem volt az izzadással, sőt még nyáron is nagy melegben is alig izzadtam.


Pár hónapig szedtem a floxet nevű készítményt, azt abba is hagytam augusztusban. Olyan mértékű izzadásom lett, amelyet nem lehet elviselni. Télen kénytelen voltam vékonyabb kabátot hordani, és emellé pólót. Egy darab pulcsit nem vettem fel a télen. Ha megtettem, akkor 5 perc normál tempójú gyaloglás miatt teljesen leizzadtam, de olyan mértékben, hogy MINDENHOL ömlött rólam a víz.


A tavalyi nyár teljesen elviselhetetlen volt. Munkába menet olyan megoldásokra kényszerültem, hogy folyamatosan az árnyékos helyeken kellett mennem, és minden kényelmetlenség ellenére kerülnöm kellett a 3-as metrot. Ennek ellenére is brutálisan leizzadtam...


Fogalmam sincs mit tehetnék, a mai 10-15 fokos időben pólóban vagyok kénytelen járni. Fogalmam sincs mit tehetnék, azt a gyógyszert több mint fél éve nem szedem, az orvos szerint meg kellett volna szűnnie a mellékhatásnak, nem így lett... Ők is csak szétteszik a kezüket, hogy ezzel nem lehet mit tenni. Próbáltam természetes izzadáscsökkentővel, teákkal, semmi nem hatott. Teljesen le vagyok bénulva emiatt, ha nyáron kimozdulnék, pár perc után már szakad rólam a víz. Fogalmam sincs mit tehetnék.


2015. márc. 29. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Így üríti a szervezet a mérget . Olvasd el a mellékhatásait az összes bogyónak . Az vegye be aki megtervezte .
2015. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns mellékhatása. Ez egy méreg egyébként, saját tapasztalatból írom. Nekem a májfunkcióm rontotta el. Ezen kívül még okozott számtalan mellékhatást.
2015. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ZoliZoziZzZ ***** válasza:
Én pontosan ezzel a problémával küzdök,érdeklődnék, hogy több év táblatából elmúlt e már neked a fokozott izzadás?
2022. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!