Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszertári izzadás...

Milyen gyógyszertári izzadás gátlót vegyek?

Figyelt kérdés

Olvasgatom már egy ideje, exodor meg valami au... nem tudom mi furanevű :) mindegy sokan írják hogy leálltak vele mert káros.


Majd mostanban akarok bőrgyógyászhoz menni hogy írjon valamit tenyér izzadásra. Ha megemlítem neki ezt a kettőt tud valamit reagálni, ne használjam stb?


Háziorvosom konkrétan azt mondta hogy nem ért hozzá (taps)... Viszont emlitett valami hintőport, szerintetek?:)


Nagyaon nem izzad inkább csak nedves,.. Viszont a baráti körömet és legfőképpen engem is zavar. Szívás, a legjobb hogy mondom anyamnak es reakcio hat biztos ilyen vagy(ezt gondoltam :) ) a lenyeg hogy sokan fel se.fogjak milyen szar azt meg leoltanak h milyen a kezem..:)


Amúgy azt hiszem azért izzad mert stresszelek, egyszoval nem vagyok elégedett magammal sok szempontbol leginkbb külsőre amiken nem tudok változtatni és ez folyton idegesit gondolom ez lehet az oka.

Volt már akinek sikerult ugymond lelkinek helyrejönnie és elmult az izzadás?



Na sok a rizsa :D

Ha valaki adna ezekre választ megköszönném.

18/f


2015. febr. 6. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Solutio (oldat) vagy Sparsorium (hintőpor) Antidudorica.
2015. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hintőpor károsabb mint az oldat? Ugy értem alimínium miatt, vagy az még mehet?
2015. febr. 8. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy érzékeny rá, akkor nem gond.
2015. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Solutio antisudorica. 400Ft, vény nélkül kapható. 3 nap alatt elmúlt.
2015. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!