Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel erősítsem fel magam?

Mivel erősítsem fel magam?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt végighánytam az estét, reggelre belázasodtam ami estére le is ment. Ma már jól érzem magam lázam sincs. Csak gyenge vagyok. Holnap délutánra felkéne erősödnöm mert halaszthatatlan iskolai ügyem lesz. Valami energiaadóbombaötlet?:) 14/F
2010. febr. 18. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy rakás c vitamint,legalább 1500,2000mg.Gyümi,forró fürdő,kamilla tea.Jobb ötletem nincs.
2010. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neocitran, coldrex c vitamin, erre egy energiaital. Nálam be szokott válni.

(Előző! Az nem jó, ha egyszerre ennyi C vitamint benyom, mert a felét kipisili, és percenként rohangálhat a WC-re. Tapasztalat. Szóval van vmi igazság a Cetebe reklámban...:P)

2010. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap elött egész éjjel hánytam én is, nekem már csak hányingerem van, de jobb. Szerintem is sok folyadék, c vitamin, egyél valamit.
2010. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!