Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 hét múlva vizsgázok forgalom...

1 hét múlva vizsgázok forgalomból C kategóriából. De szinte biztos, hogy megdöglök, annyira fogok izgulni. Van valami mód arra, hogy nyugodt legyek vizsga alatt?

Figyelt kérdés

Mikor rutinból vizsgáztam annyira izgultam, hogy elfelejtettem ki engedni a kéziféket. A vizsgabiztos csúnyán nézett, de szerencsére nem buktatott meg.

Görcsösen fogtam a kormányt, kevésbé tudtam koncentrálni.


Ha tudtok valami megoldást írjatok. Köszönöm.


2015. ápr. 3. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam forgalmin. Volt, hogy kihagytam egy zöld lámpát, annyira arra figyeltem, hogy melyik sávba fogok majd kanyarodni. :) A rutinon az segített, hogy a vizsgabiztos elkezdett vicceskedni, és sikerült feloldódni. Közölte, hogy a felesége is kb így parkol, mint én. :) Mondhatnám, hogy vannak légzőgyakorlatok, autogén tréning, ami segít a vizsgadrukk leküzdésében, de erre kevés az egy hét. Tisztázd magadban, hogy akkor sincs tragédia, ha nem sikerül. Mert ugye ez az alapja az egészenk. Ha úgy mész oda, hogy mindegy, mi lesz, az meg fog nyugtatni.
2015. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Három dolgot tudok javasolni:

rágás, mozgás, beszéd.

2015. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobj be egy felest egy fél órával vizsga elött
2015. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ne valami pancsolt alkoholos ital legyen, hanem eredeti rum, vagy kisüsti pálinka!
2015. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!