Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pápán egyszerűbb levizsgázni...

Kamen kérdése:

Pápán egyszerűbb levizsgázni B kategóriából, vagy maradjon Veszprém?

Figyelt kérdés

Eddig Veszprémben vizsgáztam, sajnos ma volt a 3.dik lehetőségem, de megbuktam

1. vizsga: elizgultam

2. vizsga: figyelmetlen voltam

3. vizsga: itt is figyelmetlen voltam, de ez a legjobb eredményem, benéztem egy hülye egyenrangú kereszteződést, el volt takarva...


Szóval kezd elegem lenni Veszprémből, oktatóm szerint már rég jogsim lehetne, és nem itt kellene szórakoznom tanulókocsival, ami megnyugtat, hogy szerinte, és apám szerint se vagyok blfsz, hogy ne lenne meg.



2014. szept. 10. 19:10
 1/6 anonim válasza:
Igaz, én csak egy középiskolás vagyok, sohasem vezettem, de ha az segít, mostoha apám egyszer éppen arról beszélt, hogy mennyivel könnyebb Pápán vizsgázni, mint Veszprémben. Nem tudom, hogy ez mennyit számít neked.
2014. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért gondoltam hogy váltok, mert már nem szeretnék áldozat lenni ebben az ördögi körben, ahol már nem egy embert lehúztak már. A többi idiótának sikerült, nekem miért ne? Tudom magamról hogy jól vezetek, oktatóm szerint is, csak ez a Veszprém nem nekem való...majd pár év múlva.
2014. szept. 11. 15:57
 3/6 anonim válasza:

Pápa jobb.

Én is itt tettem le a vizsgám, pedig eléggé szerencsétlen vagyok, de még is elsőre sikerürt, (igaz mázlim is volt)

Abbol jobb, hogy nem olyan dimbes-dombos város mint Veszprém, nem kell a kézifékes elindulással bajlódnod. Kevésbé forgalmassabb, mivel nem megyejogú város, ráadásul kevés a bonyolult kereszteződés.

Pár éve van jogsim, de még mindig fogom a fejem, ha Veszprémben van dolgom és kocsival kell mennem.

2014. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már csak keresnem kell egy oktatósulit lehetőleg Ajkán, amelyik Pápán vizsgáztat, ha nincs, akkor Pápán egyet.

2014. szept. 13. 09:04
 5/6 anonim válasza:
Pápán van néhány autós suli, itt neten vagy szuperinfó/ heti tipp/ oké infó ingyenes hetilapokban hirdetik magukat. Safetycar- nak pár napja volt egy brutál balesete, ő hozzályuk nem tudsz menni.
2014. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Veszprémben vizsgázók statisztikái(én és az ismerőseim):


én elsőre átmentem

4-ből 3 ismerősöm is. Egyikőjük csak másodjára. Az meg, ha nem veszel észre egy egyenrangú kereszteződést, nem a város hibája. Ha figyelmetlen vagy, akkor másik városban sem fog menni. Koncentrálj! A jól vezetés nem egyenlő a jól közlekedéssel. Sokan ezért mennek nagy mellénnyel a vizsgára, aztán csak néznek, hogy megbuktak, hiába vezetnek jól, hibáznak. Millió kilométerekkel a hátam mögött sem mondanám, hogy jól vezetek, nem, hogy egy éves jogsival, vagy épp jogsi nélkül. :) Az oktatód jól teszi, hogy bíztat, a figyelmen javíts. És ha a 17-es vizsgaútvonalat húzod Veszprémben, akkor könnyű dolgod lesz, én is azon mentem. :)

2014. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!